ABOUT

About Me

 

Jmenuju se Evženie, ale rodina a přátelé mi říkají Evží nebo jen zkráceně Ev. 

 

Kreslení a fotografování patří mezi mé TOP koníčky. Je to vlastně něco jako terapie. Od malička jsem byla hodně kreativní dítě, ráda jsem malovala a díky tomu si myslím, že mě baví i úprava fotek.

 

Snažím se přinášet pozitivní energii, radost a životní inspiraci. Zaměřuji se na vše, co mě baví, co mám ráda a co mě v danou chvíli zajímá, motivuje či inspiruje.

 

Mezi mé další záliby patří sport, dříve jsem se věnovala moderní gymnastice a tanci. Teď mě naplňuje jóga, plavání a obyčejné procházky - ať už městem či krajinou....

 

 

Pokud Vás bude dále něco zajímat, chcete se mě na něco zeptat nebo se domluvit na focení nebo ilustraci, neváhejte a napište ;)

 

Ev. .

 

 

 

 

 

Mám vždy jen pozitivní myšlení!

 

"Největším objevem v mém životě je zjištění, že lidé mohou změnit své vnější životy změnou vnitřního myšlení."

William James

Budoucnost bude taková jakou si ji uděláte. A rozhodujete o tom každým krokem, který děláte, každým činem, každým slovem.

„Pokud chceme vykonat něco velkého, musíme pro tento cíl pracovat každý den svého života." – Zig Ziglar

Naučte se odpouštět. Život je až příliš krátký na to, abychom lidi, jež nám ublížili, nenáviděli.

Evženie Kokoreva Photography ©

Jak jsem již jednou zmínila - miluju kreslení a úpravu fotografií... focení je můj koníček. Žádné vzdělání nemám... fotím tak, jak umím (jsem samouk) a upravuju tak, jak se mi to líbí... No a pokud vás moje tvorba zaujala, můžete mě kontaktovat a můžeme vytvořit pár zajímavých snímků :-))

 

Ev.

Contact me on e-mail :

evzeniephotography@gmail.com